Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SCMagic a historicka data


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 239
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pokud se nepletu, tak SCM bere taky data od IB a ty nam pak prodava (maji to technicky dobre vyresene - zalozni net, 220, nekolik serveru,...). Problem ktery me napadl je ale v tom, ze tvori kontinuelni soubor a nedelaji to jednoduchym napojenim kontraktnich mesicu, ale po urcitou dobu propocitavaji prumery dle slozite funkce.

Pete

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

poridil jsem si historicky data pres Scmagic. Problem je ze se mi nedari prevest MND file na textovy soubor. Na strankach SC Magic jsem sice nasel navod (podle ktereho je potreba prepsat ini file na pozadovany format dat), nicmene tento navod je pravdepodobne pro starsi verzi SC Magic clienta pomoci ktereho se jiz nelze pripojit. Jestli nekdo vite co s tim a jak muzu z MND dostat text file, poradte prosim.

Jen doplnim ze pripojuji pres SCMagic v1.8

Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

zdravim, uz sem ve stadiu nakupu dat, ted sem jim psal a oni odpovedeli ze bud si muzu jednorazove objednat data za 18 dolaru za jeden futures, nebo unlimited na 3 mesice za 63 USD. nemate s tim nekdo zkusenost co je pod pojmem bezlimitu? jinak chci si delat bachtest wcci na 3 min. grafu,tak byste poradilli jaky spis ten timefrime?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

to PPavell

SC magic reaguju velmi rychlo alebo vobec. Moja prva objednavka sa tiez nedockala odozvy. Tak som sa trosku povrtal v diskusiach a zistil som ze je dobre skusit z ineho mailu ak prvy nezabral. Zrejme maju nejaky antispam. Taktiez som zmenil predmet mailu aby tam neboli nejake "podozrive" slova ako napr order a pod. Nakoniec reakcia na druhu objednavku bola asi do 30 min a za hodinku (po zaplateni) som uz stahoval data. BTW: na stahovanie neodporucam pouzit ich downloader ale vlastny, napr Total Commander.

Trejdu zdar,
Doggy

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...