Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

lordberry:

na konci března budu dělat "revizi" PRM filtru...ale jak píše yax, každý filtr má své obchobí...třeba v února mi ušetřïl obchody, které by skončili na SL ve výši 1.800 usd a já tak skončil v zisku...v březnu byl zatím jen 1 obchod, pak nepřišly signály a poslední dva dny mi odfiltroval zisk v cel. výši 1.040 usd....takže to zatím vypadá,že mi peníze šetří. Pozitivní je, že v února mě "ochránil" od docela "slušného" drawdownu a to je pozitivní :-)

Ale je potřeba mu nechat čas, kórt když únor a březen nejsou pro můj OS nic moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

yax, kahiros:
jednoznačně souhlásím, že každý filtr má svoje období. Tak jako různá období přejí více či méně různým systémům. Zřejmě dneska a zítra nebudu obchodovat. Čtvrtky a pátky při rolování mi moc nesvědčí:-) Počkám si až na pondělí a aspoň budu mít víc času na backtesty čerstvých myšlenek :)
Ať se dneska zadaří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všichni,
po určité pauze se zase vracím do diskuze. Musím přiznat, že na TF byl můj systém (jeho základem je break1sw) v únoru ztrátový (-1200) a to jsem ještě koncem února často neobchodoval kvůli pracovnímu zaneprázdnění. Hned první týden v březnu by mi ale systém úplně vše vrátil zpátky i s úroky - kdybych nebyl na horách!!! Achjo... trhy se mi letos pěkně vysmívají, snad se to časem zlepší.
Dále se chci zeptat, jestli někdo obchoduje/sleduje ranní FDAX z hlediska 1. korekce. Já teda už jenom koukám a přemýšlím nad systémem, live jsem pozastavil kvůli vysokému DD.
Ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim.. ja dnes usetrene 2 x SL kvoli slabemu vol. som nevstupoval do ziadneho obchodu. dnes to bola bieda s tym trhom.

kahiros pekny obchod v tomto lenivom dni. ja by som do neho nesiel kvoli slabej aktivite. tiez som videl ten obchod ale ta slaba aktivita ma odradila od toho. a tak dlho nezvyknem byt v obchode ako si mal ty tieto dva. ale inac super

nech sa dari
peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pohodový večer všem!
2kahiros:
jsem zde v příspěvcích na fóru úplně nový, možná mi něco uniká, ale nedá mi to se nezeptat :)
Už se asi od půlky minulého roku tradingu věnuji tak jak se sluší a patří, v posloupnosti backtesty - paper, a to přes platformu NT a data přes Zenfire.
Jak se tak ale koukám na tvůj screenshot, něco zde nesedí. Já se kolem 16:00h pohyboval na hodnotách 669 plusminus.
Čeho jsem si všiml hned je, že máš nastaveno období už na 06-10, ikdyž Q-expiration date je až na konci března :S
Přitom mi nepřipadne, že na 03-10 by se to už mělo přestat s volume nějak "hejbat" a přehoupnout se tak do dalšího kvartálu. Každopádně budu moc rád, když mi to někdo z vás vysvětlí, plz.
Předem dík a hodně zdaru
David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ivke:

pro první vstup mám PT 640 a pro druhý typ vstupu PT 400...

Peterer:

já vstoupil, protože sem si říkal, že trh se rozjíždí v poslední době až později...když přišel signál pro druhý vstup,tak sem celkem věřil,že by trh mohl pomalu lézt nahoru...

já sem taky nerad takhle dlouho v obchodě,ale mám to tak natestovaný a odzkoušený,takže to jedu když to vyjde.

Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dnes 1 vstup....short v 15:55 673,6 a výstup na PT 669,6 Přeji všem pěkný víkend. Tomáš PS: přes víkend natestuji ještě jeden typ vstupu, protože sem si v poslední době všiml,že celkem vychází...dnes by byl z něho opět PT 400....jednalo by se o vstup long po svíčce na které sem vystoupil na PT...

12685

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A ještě jeden dotaz - máš data přes IB ? Na liště nevidím spuštěnou žádnou platformu, a protože máš RB15, tak mne to zajímá. Já jsem na počátku testoval RB, vyhovovaly mi, a pak po otevření účtu u IB jsem se " musel " přeorientovat na 3min. Stále se mi ale RB zdá čitelnější.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...