Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

dnes pouze jeden vstup, jeste navic az na prvni korekci, nejak jsem nemel duveru v obrat v prubehu "obedu" , ale vydarilo se. Signal byl klasicky 123 na s/r . Vystup na odrazu od s/r, trh se tam jeste porad mota a pokud se zadari, mohl by skoncit kolem 10300..nebo taky ne :) . hezky vecer vsem Robert

12542

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mcwoj

prikaz som dal az po reporte, nie pred reportom,(mozno aj minutu trvalo nez mi vyplnilo prikaz, viem o tom ako to moze skakat mas pravdu predvcerom to teda riadne skocilo do toho shortu. RRR mam da sa povediac 1:2 cize 150:300 ale v tomto pripade pri tejto urovni som zvolil SL 120. momentalne som v takom štádiu ze niekedy ani nemusi byt dokonaly signal ale kedze kazdy den sledujem trhy tak vidim S/R urovne a po ich prerazeni vstupujem do obchodov, neviem ako to mam spojit dokopy aj so signalmi, aby som mal jasne pravidlo podla ktoreho sa riadit. ci takym pravidlom moze byt prave aj to prerazenie silnej urovne a bez signalu na CCI a pritom tiez sledujem VOL, ktore zodpoveda tomu ze do obchodu mozem vstupit. dufam ze som to napisal tak ze niekto z vas tomu pochopi, ci by ste mi mohli poradit, som este riadne v zaciatkoch takze este sa je co ucit. nech sa dari

peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, no tak dneska sranda docela .... Mel "bych" vstup po dlouhe dobe 15:36 long a to byl SL, jenze protoze uz jsem ted live skoncil tak jsem to nevzal...

Posledni dobou jsem si udelal hodne testu na ruzne veci a dost jsem o trzich pochopil takze ted uz sestavuju system ktery si uz nastavim primo pro sebe.. doted to bylo vsechno takove spis seznamovani s trhama ale taky jsem rad ze jsem nemel problem s plnenim planu atd jenomze systemy byly spis nevydelecne tak jsem toho nechal...

V podstate to co sestavuju vychazi z finwinu paterny 2V a 0V v ruznych variantach a v ruznych situacich a co je hlavni tak uz definitivne na trhu NQ :) porad jsem se tak bal ten TF opustit ale ted uz me to vsechno doslo a s radosti jdu na NQ hlavne kvuli mensimu risku... Uz jsem pochopil ze se da ucit se stopkou 70 usd tak proc se zbytecne ucit se stopkou 120 usd a s malym uctem... Takze pocitam ze to vse dodelam cca za 1-2 tydny a pak si bud dam nejaky tyden paperu nebo rovnou live.....

Tak at se vam vsem dari ! V teto dobe spis prodelat co nejmin nez vydelat ... jinak unor jsem skoncil na -90 usd, ale cely ten mesic byl spis trapas nez nejake obchodovani :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to kahiros:
Obchoduj méně, vydělávej více. Ach bože, jak tato věta krásně zní. Mít nějaký dobrý filtr v těchto chopoidních dnech, je skutečně "svatý grál". I přesto, že jedu pouze jeden obchod denně, mám tendenci počet obchodů ještě snížit, ideálně tak 10-15 měsíčně. Jinak u mě taky únor ztráta. Ještě dojedu březen bez nějakých změn a taky určitě přidávám filtr. Jinak čím déle obchoduji, tím více si uvědomuji, že nejdůležitější parametr mých obchodních systémů je drawdown, snaha aby byl co nejmenší, nikoliv co největší zisk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Abrams.. pochop ze to neni o trhu jak je citatelny, mne to prijde ze si porad stezujes a vymlouvas se na neco ale jde jen o to vedet vic a vic o trzich pozorovat ruzne veci jak se trh chova u vsech moznych barier a jak na zaklade toho vymyslet malinkou vyhodu diky ktere budes profitovat....
A co je u tebe hlavni tak to beres vetsinou z pohledu penez coz neni vubec na zacatek podstatne, musis met radost z toho ze pomalu zjistujes co se tam deje

Vubec to neber ze se do tebe navazim, ale je lepsi primo takto zautocit nez chodit okolo :) kazdopadne ti preju at vydrzis a bojujes dal!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

??? Nesťažujem sa, len nahlas uvažujem. Samozrejme že to nevzdám...ani keby som mal príbuzenstvo predať do otroctva :). Lenže... peniaze Ti poskytujú slobodu a každý tu to robí pre peniaze. Také tie reči ako trúsi božský Kája že peniaze už preňho nič neznamenajú... hmmm... dúfam že aj ja jedného dňa budem tento biznis robiť len tak s plezíru.
A vôbec, prestaň sa už do mňa navážať ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

takže takto: Nenaštval si ma, skôr ma naštvali českí hokejisti že dali slovákom zase na prdel.
Keď som začínal, mal som nejaké data do replay asi za dva mesiace - tie som si prehrával, kombinoval TF, popúšťal som uzdu SL skúšal som čo to urobí - pokiaľ som mal na vysokom TF dlhodobo napríklad jasný down tak som si dovolil aj SL 400 a trh sa vrátil do trendu. To som robil s potešením, hrajkal som sa s tým a dúfam že jedného dňa sa budem takto zabávať bez ohľadu či som prerobil 100 alebo 500 pretože budem vedieť že dlhodobo som v pluse. Dovtedy ale - neviem ako Ty - musím "akumulovať kamienky" aby som mohol navyšovať kontrakty - a práve v dôsledku tohto tlaku robím chyby. Nuž čo, som človek omylný... Ved len nedávno si aj Ty kňúkal že si si bol zabehať a v hlave sa Ti rozsvietilo a asi budeš musieť zmeniť trh na lacnejší.
Trhy si robia čo chcú a my tu potom vedieme takéto neproduktívne debaty.
Ale aby som nebol OT a aby ma Michal nevyspamoval - TF o 18.51 na 621.7 pekný UP podporený signálom FW - stačil by SL 100 a trh sa dotkol 628...
Pekný večer (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Pavel K.

no nevím nevím,pro mě byl minulý leden a únor dobrý (+ 3350/k a +1640/k)...takže doufám,že letošní únor na to naváže :)

no uvidím, nechám se překvapit - ještě březen a pak dochází k rekapitulaci a možné úpravě systému tak aby více odpovídal situaci na trhu.

ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
prikladam report z fdaxu, kdyby nekdo jeste sledoval prvni korekci, tak tento tyden akorat v pondeli byl PT, ostatni dny SL. Akorat ve stredu tusim to bylo tesne, protoze po SL (asi o 2,5b) nasledoval rychly pohyb na PT... skoda.
Unor tedy opet skoncil ve ztrate, tentokrat uz v mensi, cca -500.
At se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Abrams jasne chapu.... jenom me to bylo trochu lito ze musis koncit kvuli ztrate tak jsem te chtel trosku popohnat takze to neber vubec spatne... Vis co mne to muze byt ukradene jestli se ti dari nebo ne a asi to tak zacnu delat... protoze se pak akorat zbytecne budem hadat...

Pavle prvni duvod byl pro penize, ted me penize vubec nezajimaji, az budu met 3-6 mesicu stabilni ekvity tak me zacnou zajimat penize... ted mam uz 3 mesice stabilni pozitivni 0 takze zatim na penize moc nemuzu myslet :)

A ted si beru na nejaky cas pauzu tady od diskuze a jdu si dodelat vsechny testy ktere potrebuju k NQ... takze se mejte fajn a at se dari... Jak to budu met dodelane tak se ozvu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...