Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

Tak indexy se zatim po otevreni nesou v podobnem duchu jako vcera a jako DAX rano. Expiracni patek ani makro data tomu nijak nepomohla. Aspon ropa vypada, ze by se mohla po otevreni zacit trosku rozjizdet. Jsem na to zvedavy, kdy se to chytne. Za dnesek na DAXu rano jeden vstup a ztrata. Jako vzdy, opet zacinam system ztratama. Jeste ze jsem si zvykl.. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

No ja sel az v 16:43:38 na 628.2 a po dvou hodinach se to doplazilo na PT. Vcera to bylo podobny... uz mne z toho boli zadek :) Pred par dny jsem tu daval ten tickovy graf jak se chova TFko. Krome stredy to opet cely tyden dela ty same pohyby. Po otevreni "mix" , pak DB, touch EMA a pak trada nahoru. Tak to tak ted obchoduju :) Neobchoduju do sesti, ale do sesti to jenom hlidam, a pocitam s pohybem az do vecera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sakra co se to s těma trhama děje poslední dobou? Už cca 2 týdny pozoruju, jak jsou trhy ve velmi malém rozpětí od 15:30 do 16:30 (do 40 ticků). Z backtestů takhle vím, že se trhy nikdy tak dlouho neplácaly. Nemáte někdo tušení, čím by tyhle titěrný pohyby mohly být způsobené?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to kuba:
Jojo, pěknej hnus. Snad se to co nejdřív zlepší. Já dneska už 9. ztráta v řadě (vše podle OP, LIVE), zatím max. z backtestu. Chce to jen držet se plánu, přečkat toto období a bude líp. Jsou prostě období, kdy se trhům nechce hýbat, ale zase přijdou období, kdy to bude nádherně trendovat. Pokud se chce člověk tradingem živit, tak si musí zvyknout na horskou dráhu:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dnes sem díky PRM filtru neobchodoval live....filtr zafungoval, protože by dnes byl 1xSL, long 631,5 a výstup 630.

kuba: nevím čím to je, ale trhy prostě nějakou dobu trendujou a jindy jsou zase jen do strany...trh asi čeká na nějakou výraznější zprávu či impuls kam se vydat (long či short). Protože zatím nic nepřichází,tak se přešlapuje na místě...

kanosi: přesně tak, je potřeba prostě toto období přečkat a držet se plánu...i když chápu, že pro někoho takové období může být dost psychicky náročné a začne dělat impulsivní obchody mimo svůj OP

Link to comment
Sdílet pomocí služby

je to jasny, s focusem odesel z trhu zivot :) musime pockat na brezen nejspis :) jinak ja osobne s 1.korekci koncim a uz si natestovavam verzi finwinu. kterou uz jsem jednou Live obchodoval,ale ze zacatecnickych zkusenosti sem ju zpackal,tak po znovu oziveni pujdu do toho,ale pocitam tak brezen,mozna az po rolovani. Jinak drzim palce vsem aby jsem se na trzich v tomto obdobi udrzeli a neztratili nervy.

Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnesni zkusenost:
Spekuloval jsem na spatny report a sel v 15:59 short na 1815 NQ, PT 12, SL 2, IB+ Bracket T.
Report mi vysel, trh sel behem milivteriny na 1809 a ve stejnou vterinu me vyhodil
na +70 usd na 1811,5, aniz bych tam mel posunutej SL, ten byl automaticky posunut na na BE+1 po 3 bodech a trh uz se tam podle 4sec. grafu nevratil.
Jediny vysvetleni muze byt: trh se vratil na 1815, videt by to mohlo byt snad na tick. grafu exekuoval muj SL na BE1.
a pak jeste stacil zase bleskove skocit dolu na 1811,5. Nic jinyho me nenapada.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavel76:¨
Přesně jak píšeš-posunutý SL na BE zasažen, bohudík pro tebe s velikým pozitivní slipem. V rámci fundamentu se může cena několikrát hnout sem a tam v řádu stovek USD během několika sekund. Proto je lépe stát bokem, pokud nejsi v pozici ve slušném zisku a nemáš přitažený SL. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...