Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


Každý máme svůj osobitý styl pohledu a jeho prezentaci.
Když jej chci pochopit mohu se ptát, nerozumím-li všemu. Myslím, že domnívat se může být v tradingu nebezpečné.
Pracuji na zapojení volume k "tvému " systému.
Jak budou nějaké výstupy k prezentaci dám zprávu.

Luděk (tu)
Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vsechny ,

prosim Vas mam jednu technickou, backtestuji si novy system, 70% finwinu, a chtel bych se zeptat na jaky vysledek se mam zhruba naladit,vim ze je to osobni vec meho systemu a me samotneho,jen pro priklad jake equity dosahovali Vase backtesty ci live v min roku? a taky ku tomu jaky PT mate, ja jsem dal orientacne pt 300, a vicemene moje equity bez filtru ma podobny vyvoj jako 1.korekce, cos je prvni 4 mesice nic moc spis do strany a pak se to od kvetna zvedlo uz stabilneji nahoru, jde mi o to abych se nehnal na nejakou optimalizaci za vyhlazenou equity,pritom s PT 300 a TF by trebas nesla ani v roce 2009 dosahnout, vzhledem ke spatnym mesicum ku dobrym. Tak jestli by me mohl nekdo treba jen popsat svoji equity na TF, pripadne vlozit byl bych moc vdecny. dekuji

Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PRO VŠECHNY:

je pravda, že se tu objevovaly výsledky backtestů a další věci..ale postupně se z tohoto vlákna bohužel stává diskuse všichni o všem, což už trošku zavání chatem...jde hlavně o lepší orientaci, když někdo něco hledá, nebo zpětně prochází..

tj. prosím i ostatní, než vložíte nějaký obecnější příspěvek sem, zkuste se podívat po vhodnějším vlákně a případně jej vložte prosím tam (výsledky backtestu, obchodní plány; problémy dat, brokerů, atd)..pokud se nějaké konkrétní téma diskutuje častěji a nemá vlákno, pak klidně založte nové vlákno (např. pro proražení 1. swingu po open atd.)..protože za chvíli bychom tady měli pouze nová diskusní vlákna "diskuse k aktuálnímu dění na trzích III, IV, V, VI,..." ..samozřejmě nejde úplně specifikovat, co by sem mělo patřit a co už ne, ale věřím, že se aspoň ty obecnější věci dají trošku třídit..

POZN. aktuálně "živá" vlákna není problém sledovat ve výpisu vláken, nebo v liště napravo na hlavní stránce fóra..

díky,

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Michale ano respektovat to budu, ale muj nazor je ze toto vlakno stejne zapadne... Na vysledky se treba ptam tady protoze vim co je tady za lidi co obchoduji a co si od nich muzu vzit... na jinych vlaknech bych se radsi ani neptal protoze vubec nevim co tam kdo obchoduje... Myslim ze takova forma "chatu" je dost ucinna ale jak rikam hadat se nebudu a respektuji...

Dneska jsem sel 39 long na 28.6, i kdyz to bylo moc proti vsem high tak jsem do toho podle systemu sel .... vysledek je SL... Posledni dva tydny je to dost hnusne ty prvni pulhodiny nebo hodiny.. tak hlavne moc neprodelat a na dalsi tyden to zkusit zas :) Tento tyden 1 obchod = -124 usd... pekny vikend...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...