Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

Ahoj, dneska na FDAXu aspoň BE. Vstup 9:04 5532 long. Ručně jsem přitáhl SL na BE+1 když se jízda přibrzdila 1 bod před mým automatickým BE (+16b). Nakonec by to zakrátko na BE došlo i samo, ale při vývoji mých posledních obchodů na FDAXu musím být už opatrný. No, dobře jsem udělal, trh pomalu ale jistě otočil zpět (asi "distribuce" podle teorie VSA). Kdo by dneska bral ten mrňavý premarket swing hned v 9:00 (třeba 5522 long), tak mohl mít plný PT 20b. Ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mcwoj, ted jsem ji leden,unor neobchodoval, ale chystam se na ni pouze ve dny, kdy pred tim dochazi k vyhlaseni A-reportu jako doplnkovy system. Tam se temer nemeni ziskovost systemu v prubehu 1. a 2. pol. 2009, kdezto v zakladni verzi je ten skok dost znatelny. (zisk na obchod klesl na polovinu). Uz jsem to sem nekdy po vanocich psal. Ale napred dodelam ostatni systemy, ktere mam ted rozdelane a na prvni korekci bych rad udelal nejaky variabilni SL a PT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, dneska na FDAXu další BE. Při vstupu 9:02 long 5572,5 jsem chytil slip 2,5b a tak když se pohyb zastavil podobně jako včera na cca polovině zamýšleného PT, tak jsem opět radši přitáhl SL.
mcwoj: já pořád svoje varianty 1.korekce jedu - na FDAXu pouze paper, na TF stále live. Taky se snažím systémy vylepšit, teď moc nefungují. Nechci je ale nějak zásadně měnit hned po jednom špatném měsíci. Zkoumám další varianty, posouvání SL a alternativní výstupy.
Ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mcwoj:
Já jedu od ledna live první korekci na YM. Leden v plusu, únor zatím 6xSL,2xBE a 1xPT. Chci ji jet tak 3-4 měsíce jen tak čistou, bez filtrů a poté bych rád provedl nějaké změny co se týče filtru obchodů pouze do směru dle vyššího TF a filtru dle volatility. V podstatě inspirace focusem, yaxem a Pavlem K :) Zatím co se týče psychiky tak super! Jedu ji jako doplněk ještě k jednomu trendovému systému.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kanosi :

tak to mas dobre naslapnute, jet to jako doplnek a nebo spolu s necim je dobra vec, jak jsem nad ni premyslel posledni dobou asi se shodnem ze vstup je spis tak at nekam vstoupime, a dulezity je vystup, osobni nazor je ze na fixnim PT neni moc spolehliva. a navic posledni dobou me stve ze je zrovna soucast ,,pasti,, dat najevo ze prorazi pak se vratit, treba jeste jednou a potom uz jede. ale se vsim se da poprat, rikam hlavne vystupy.

Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mcwoj:
Způsobů jak systém vylepšit je celá řada, přes různý filtry nebo výstupy. Ale to už zde bylo řečeno mnohokrát. Osobně jsem si chtěl systém ze začátku jen tak osahat, proto jsem zvolil čistou podobu se SL,BE a PT. Uvidím co to udělá během těch třech měsíců, a pak teprve budu dělat závěry a případné změny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kanosi .. ja myslim ze by to tak melo byt vzdy.. nejdriv nejaky jednoduchy vystup napr PT na osahani a pak treba zapojit neco slozitejsiho, pokud to bude lepsi, takze urcite souhlasim.

Dneska se uz aspon neco pohlo oproti minulemu tydnu... ale signal jsem nedostal takze bez obchodu....
Na 612.8 mam oznacenou S/R kdesi jeste pred 12 dnama a zatim to drzi ...

Mcwoj .. na tom se s tebou neshodnu.. pro me jsou ted dulezitejsi vstupy nez vystupy a to v pomeru tak 70:30 bych rekl... potom az budu vedet kde a proc a pro jaky potencial vstupuju tak budu resit vystupy, zatim vstupy nemam doresene...
Myslim ze ze zacatku hodne lidi bere vstupy jako nic duleziteho protoze se vsude pise jak jsou dulezitejsi vystupy jenze to spis plati pro zkusenejsi obchodniky ale urcite ne pro zacatecniky....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Romane,
souhlas. Taky řeším momentálně víc vstupy. V současné době je pro mě důležitější do trhu vstoupit v okamžik, kdy to má vůbec nějaký smysl... Jako začátečník se fakt soustředím, abych vstupoval dle plánu a výstupy nechávám na MFE/MAE..

Jinak dneska zatím bez vstupu. Odfiltroval jsem ztrátu v 16:01 - BigV do longu pro mě bylo neplatné

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja to myslel ke vstupu prvni korekce... u tohoto systemu system ovlivnis krom filtru hlavne vystupy

vseobecne samozrejme plati to co si napsal, kazdy si musi sam uvedomit jestli je ve fazi ze je potreba se zajimat o vystupy a ne vstupy podle sve faze systemu.
vstupy vs vystupy je ta stejne pisnicka dokola ,tak to tady nerozebirejme
jinak dneska be0, vstup 11.8 short

hezky den Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, na TF dneska BE. Vstup až 16:33 long 613,30, čekal jsem, až budou EMAs v souladu. Při profitu 1,7 b se pohyb na dlouho zastavil, tak jsem ručně přitáhl SL. Jinak 1. korekce by dneska vyšla, pokud by někdo bral premarket swing těsně před open (pro mně proti trendu). Ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radku,

ja s 1. korekci taky pokracuji na NQ v puvodni podobe. Ale taky pomalu premyslim nad moznostmi jak udelat system vice variabilni. Coz znamena SL napr. podle ATR x poslednich usecek a PT rozdelit napr. pul na fixni a pul na MOC nebo nejaky jiny TSL, ktery by me dostal treba az do swingoveho obchodu. Ale casu je malo, takze je to dlouhodoby ukol.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...