Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

roman 06:

Ahoj, to TF obchoduji vyjimecne, tento mesic treba jen dvakrat, je na me moc rychle.
Sleduji vsechny ctyri indexy naraz. NQ na 3000 vol, YM na 1000 vol, ES na 15 (60) min a TF 1 min.
TF sleduji okrajove, ES pouzivam jako doplnkovy indikator. To pozorovani neni moc narocne, vsem PA patternum, ktere pouzivam, chvili trva nez se vykresli. Vzdy mam spoustu casu spocitat RRR a mrknout na ES, co si o tom mysli:-)

Co se tyce NQ a YM, kdyz si je das zobrazit ve stejnych parametrech jako ja, tak uvidis, ze ty pohyby jsou si velmi podobne, ale:
Kdyz se objevi dokonaly DB na NQ, objevi se v tu samou chvili nedokonaly DB na YM. Takze vezmu ten na NQ a obracene.
Snazim se brat jen ciste signaly, abych nemel pochybnosti. A jednou je hezky signal tam, nekdy tam. To je cele.


Zkratka obchoduji jednotlive situace, ne trhy.

(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To lordberry:

Zdravim,mam prosbu snad to nebude moc off-topic,vsiml jsem si vaseho nastaveni indikatoru cci v Ninja trader platforme,je to daleko prehlednejsi nez woodiho cci indikator,pokousel jsem si to nastavid podobne ten vzhled,ale bouzel jsem neprisel na to abych to mel jaky vy,kdyz dam indikator cci tak mam pouze jen samotnety krivky(line) a za dalsi nemohu najit jak mate nastavene ty hodnoty v cci 50 +35 a -35 ten horizontal br,neporadite me s tim ?predem dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...