Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

Tak koukam že dáváte i obrazky obchodů tak se musim pochlubit obchodem který jsem minulý týden udělal. Pozice trvala asi 2-3 dny i přes muj výstup z pozice dřív než mi to ukázal muj indikátor (ze strachu z otočení) jsem inkasoval asi 7400 na 0,5lotu v obchodu se stříbrem. Celý obchod mi mohl vynés okolo 10K na 0,5 lotu. Jedná se o soutěžní učet na xtb.

12453

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2Mcwoj: Rychly a vystizny SL... :) To je hezky. Kazdopadne jsem taky naletel na ten odraz od PP do shortu. Kdyz uz nas tam bylo tolik, taky to mohlo sebehnout na 593, nic by se nestalo.

2 roman06, kuba : To teda... Po nekolika ziskovych mesicich jsem zatim v unoru v cervenych cislech. (Hlavne diky neobchodovani odpoledne...vcerejsi up byl nakonec moc pekny) Ty zacatky nyni moc obchodum nepreji. No uvidime co se jeste v unoru udeje.

2hooky: Obchodovat "soutezne" u xtb je natolik vzdaleno realite..., nechci malovat, ale pochvaly od nekoho dalsiho se asi nedockas. Nemyslim to zle, ale tak jak jsme tu dostali vynadano za to ze se tu bavime o tom kdo na co jde po obchodovani, tak tahat sem screeny ze souteze mi prijde jeste mene zajimavejsi tema. Muj nazor. (Nezamenovat s grafy z paper...)


Hlavne !! At si kazdy uvedomi ze trhy jednak dnes konci driv a v pondeli je volno. At tu zas zitra neresime nekoho v otevrene pozici. Uz to tu sice dnes bylo, ale kdyz bude upozorneni na kazde strance... nic se nestane.

Tak pekny vikend

Link to comment
Sdílet pomocí služby

abrams:

prosimte nerad vidim kdyz to tu musi nekdo usmernovat,michal ma prace dost ale na takovyto prispevek se neda nic rict nic nerekne nez jen ze s tim souhlasis, promin jestli to zni zle ale kazdy snad mame nakou soudnost.

jeste otazka , a to drivejsi zavirani myslite ze je jenom pro burzu Ice, nebo i jinaci? mam jeste dnes vecer zavirat Opce tak at nezaviram uzavrene :) obchoduju u TOS, iwm.

dekuji za odpoved


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rob99:

příspěvek od hooky koresponduje s tématem vlákna (narozdíl od osobních záležitostí uživatelů)..u žádného screenu, který sem někdo vloží nemáte jistotu, že se nejdená o nějakou soutěž, nebo statický graf se zpětně dokreslenými šipkami, či replay...tj. je zbytečné toto nějak omezovat nebo někomu něco v tomto směru vytýkat..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak se teď dívám na MFE u svých obchodů, které jsem udělal tento měsíc a vychází mně to celkem zajímavě:
270, 10, 360, 70, 140, 140, 80, 20, 70, 60, 210, 130, 100, 60, 100, 190, 240, 80, 10, 10, 110, 100, 0 - měl jsem 2 ziskové obchody, cca 70 % BE+1 a cca 30 % ztrátu.

To se potom těžko chytají profity, když nejmenší PT nastavuju na min. 30 ticků. Takže buď lezu pozdě do všech obchodů a nebo jsou trhy posledních 14 dnů totálně choppy. Osobně se přikláním k druhé variantě, ale třeba je chyba u mě.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj Mirku, na ten DB jsem koukal jak vyplesteny, porad jsem mu neveril a teprve kdyz trh protnul mnou znacenou s/r 10011, tak jsem dostal dalsi signal, ale opacne..podobne jsem naskocil jeste 1x . Malem jsem to zabalil, ale ten sesup dolu jsem uz vychytal a taky mam hezky zakonceny tyden :) . R.

12459

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...