Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rob99: pěkných 200!! taky jsem si toho všimnul, že se celý týden trh "opakuje". Fakt jsem na ten signál vyčkával jako na zjevení a přišel. Bohužel včera se nedokresil tak, abych ho vzal.. Dneska jo, ale zase nebyl ziskový jako by mohl být ten včerejší :-) kahiros: podle čeho jsi vstoupil v těch 17:05? díky

12441

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lordberry: je to něco čeho sem si všiml již dříve,ale až teď sem to otestoval a začal obchodovat live. Jedná se o to, že svíčky musí mít open nebo close na stejné ceně...a nebo low/high svíček musí být na stejné hladině - pokud tyto body spojím, nesmí mezi nimi projít žádná cena (je to taková moje modifikace "DB" či "DT"), viz upravený dnešní obrázek

12442

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MNovak:

Jestli mohu něco ze svých výsledků čistého FinWin - po měsíčním Live v prosinci, který by byl mírně v plusu neudělat pár ( tedy opravdu dva ) velkých kopanců jsem si dal od 4.1. Paper se zcela jiným přístupem:

TF 3min, obchoduji většinou paper 17 - 18, 20-21:45 a pak si dodělám klikaný Backtest 15:45 - 18
SL 120 USD PT LONG 190 USD PT SHORT 280 USD Neposouvám
Paterny 0/v, 2v, 0/100, 2x100
Filtry: obě EMY, OR15, HiLoDay, Pivot, Swingy

Za toto období 99 vstupů, Profit 7360 USD, RRR 1,9 DrawtDown 600 USD

Stený OP backtestovaný na období od 9.6.2009 dodnes má 321 vstupů, profit 25760 USD, RRR 1,9, DrawtDown 960 USD

Není to LIVE a je to za celou obchodní seanci !! Ale vím, že až opět obnovím Live, budu obchodovat mezi 18 - 22, a pokud bude 40% z tohoto výsledku, bude to obrý základ

IVKE

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
tak abych udelal tydeni shrnuti na FDAXu.
Obchodoval jsem jen tri dny (po, st a pa), ostatni jsem byl mimo. V pondeli to byl SL, ve stredu PT a dnes jsem udelal chybu (klasika, neco jsem vymyslel se zadanim prikazu a trh mi mezitim prikazem projel a uz se nevratil) a to bych skoncil na BE. Kdyz jsem zpetne prochazel ut a ct tak oba dny by byly SL. Takze kdyz to shrnu byl by tento tyden celkem dobry (na posledni dobu), celkove 3x SL, 1xBE a 1xPT. Tak uvidime co dalsi tyden jeste neni unoru konec...
At se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mcwoj, President's Day Holiday Schedule na GMT+1 (CZ) je to +7 hodin

CME Globex
Friday, Feb 12:
NYMEX/COMEX Products, Foreign Exchange and CBOT Financial Products close at 3:15 pm. All other products will have a regular close.
Sunday, Feb 14:
Globex will open at its regularly scheduled time excluding Agricultural products, CBOT Grains will remain closed until 6:00pm on Monday.
Monday, Feb. 15:
CME Globex EQUITY INDEX Products halt at 10:30 am.
CME Globex FOREIGN EXCHANGE and Financial Products halt at 12:00 pm.
NYMEX/COMEX Products through Globex halt at 12:15 pm.
All open CME Globex day orders will be cancelled at this time.

CME Globex EQUITY INDEX Products trading reopens at 5:00 pm. for trade date of Tuesday Feb. 16.
All other CME Globex electronic trading reopens at normal evening times for trade date of Tuesday Feb. 16.

ICE
Friday, Feb. 12:
EQUITY INDEX Products close at 3:15 pm.
Sunday, Feb. 14:
EQUITY INDEX Products will open at its regularly scheduled time.
Monday, Feb. 15:
EQUITY INDEX Products halt at 10:30 am.
All open day orders will be cancelled at this time.
EQUITY INDEX Products trading reopens at 7:00 pm. for trade date of Tuesday Feb. 16.

EUREX
No changes to schedule.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...