Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

radusor:
sleduju. Vidím to tak, že nejistota je zpátky. FED včera rozhodnul o zvyšování úrokových zaseb, což posílilo dolar, ale trhy šly rychle dolů. Jenže pak si Amíci přečetli, že v Evropě by to mohlo být lepší, než vypadalo v pondělí, tak začali opět nakupovat. Nejistota je patrná a silná.. Bohužel Barroso dnes vystoupil s výrokem, že je dohodnutá podpora Řecka, jenže neupřesnil, co to znamená, takže nejistota pokračuje. Doufám, že aspoň Amerika dnes pojede nahoru.. už by to chtělo trochu zatrendovat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ivavot :

kolik jste mela mfe? ja sel taky do shortu 15:33 a mfe tak 140 ,vstup 591.4, takze SL, cely tento tyden predvadi to same, pruraz veze se tak okolo 100 usd a pak pekne ti co sli na pruraz spleskat protipohybem. Nemate nekdo v systemu nejak zapracovane misto naskakovani na prurazech na svezeni trendu, a misto toho prave ze falesny prulom a odraz? dekuji za podnety

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 lordberry : Mne to vzalo v 16:10:23 na 592.1. Pak mne to na minutku a neco vsechno vytuhlo, coz se dalo cekat pri takove hromade prikazu na 592... no a jakmile platforma procitla, zavrel jsem na BE+20 :) a honem od toho. Tenhle tyden je opravdu pekne vypeceny, a trhy delaji cely tyden v podstate ty same pohyby.

12436

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim, ja 56 long na 91.0, a SL sem dostal na dva ticky presne pak se rozjel do nejakeho longu ale na PT 500 by to mozna aj dojelo to se neda jeste rict ... fakt je to zlee ted par dni, no a co ... jedem dal :)

Robe pekna studie je to uplne stejne :D, a to BE 20 to znamena 200 usd? Jestli jo tak to podle ceho jsi to tam tak dal kdyz ti to udelalo mfe asi 250...? dik za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 roman06:

Ano +200. Ale to je pro mne jen BE, nic vic. MFE bylo 270 ale to neni podstatne. Podstatne bylo, ze se trend proste nechtel rozjet a obchoduje se v duchu poslednich dni. Tzn. velmi vysoka volatilita na relativne nizkem volume. A kdyz uz jsem si ten break protrpel s kousnutou platformou, tak mi 200 za snahu prislo jako dobrej napad ;) (Trochu to zlehcuji, samozrejme, ale kdybych to tu mnel popisovat do detailu, tak popisu dve strany) Zhrnuto - tento tyden prvni obchod ktery mel nejaky vyznam, ale stejne se nic nepotvrdilo a z meho pohledu to proste nema cenu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, na TF jsem dneska jsem byl podle indikátorů připraven na short. Jeden swing se utvořil těsně před open (podle OP neberu) a ten těsně po open byl příliš malý a tak jsem nebral - škoda, byl by plný PT. Sice to bylo podle plánu, ale asi příliš dogmaticky. Přikládám obrázek (teorie). I takový trh jako v posledních dnech se asi dá zobchodovat, jenom se to asi musí umět :)

12439

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...