Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
chtěl jsem zeptat, jestli přikládáte váhu řečnění chairmana FEDu. Dneska to bylo v 16:00 a já v ten okamžik měl signál short.. Na forexfactory to má červenou barvu, tak se tomu vyhýbám jako ostatním reportům. Ale zajímá mě, jestli to má taky takový "zmatečný" dopad na trh jako ostatní reporty a jak se k tomu stavíte vy ostatní.
Předem díky za reakci...
Jinak zatím bez vstupu - právě kvůli Bernankemu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

"Recneni" prikladam velky vyznam, protoze trh pak lita sem a tam podle toho jak se recni a ty nestihas, protoze indikatory pak nefunguji, a ani na PA se neda moc spolehnout. Max. pak na prurazy nejakych opravdu slinych S/R, ovsem opet na zaklade recneni. Proto radsi neobchoduji.. notabene dnes se to vubec neda, stejne jako vcera... stejne jako v pondeli... snad se to Recko uz vyresi a bude to klidnejsi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kubo:

a ty vis o cem a jak dlouho povidal? Cekat zrovna 3 minuty po reportu u toho recneni nedava vubec zadny smysl. Co kdyz bude recnit 5 minut a nejakou bombu si necha na konec?
Ja bych si s recnenim nedalal hlavu, v backtestu to podchycene nemam a maximalne budu mit SL, kdyby rekl neco "zavazneho", treba ze konci.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Yax taky muze hodit nejakou bombu na zaver ktera ti da profit.... ne sranda, je to jak rikas maximalne proste dostanes SL a co jako..... Ja dneska pekne bez obchodu...

Takove dny jako dnes ze premarket nic moc, otevre na PP a ve 4 je report tak to byvam hodne opatrny a je pro muj system lepsi vubec neobchodovat, vetsinou se nic poradneho nestane...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, díváte se někdo momentálně na trhy? já když se na ně dívám tak se z mého pohledu dějou docela divný věci :-) žádný fundament a trhy jsou volatilni jako kdyby byl ... alespoň já o žádným nevím... chci se zeptat: myslíte , že to je spůsobeno tou situací ohledně zadlužení Řecka? Investoři zmatkují a zbavují se ---> prodávají nebo nakupují pozice ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...