Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

PRO VŠECHNY:

PROSÍM, DOTAZY A DISKUSE K SOFTWARE, DATŮM ATD. SMĚŘUJTE DO PŘÍSLUŠNÝCH VLÁKEN..NEDĚLEJTE Z TOHOTO VLÁKNA DISKUSI "VŠICHNI O VŠEM"..

PROSÍM, VEMTE NA VĚDOMÍ I TO, ŽE FÓRUM NENÍ CHAT A PŘÍSPĚVKY TYPU "TO JE NUDA. HODNĚ ŠTĚSTÍ PO NEDĚLI. STŘEDA, OBCHODU TŘEBA. JDU NA PIVO. ATD.." JSOU OFFTOPIC A ZBYTEČNĚ ZAPLÁCÁVAJÍ DISKUSI.

díky za respektování..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim, dneska 15:41 short na 90.7, vypadalo to vsechno pekne... ale pak se nic moc nedelo... celkem trikrat jsem se dostal z plusu na -100 ale SL120 to podrzel, a potom v 16:04 kdyz trh dorazil zpatky na predchozi swing na cene 88.6 jsem utahl na BE1, vypadalo to pekne ale kdyz neni sila tak neni sila.. aspon za to BE muzu byt rad ze to nevyslo na SL...

K tomu Ninjovi stava se to casteji, tak kdyz jsem doma tak si necham nacist graf kolem 13-14 hod... a pak to uz je vse oka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kuba:
naději neztrácím :) co koukám, tak každý týden to hodí trendový den :-) který pokryje tyhle špatný. Můj problém ale je, že to 2x za sebou pro mě bylo v pátek a já byl vždycky mimo pc.. a do konce měsíce ty pátky nestíhám, protože budu na lyžích.
Takže: TF koukej trendovat zítra a ve čtvrtek!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lordberry to ze by to byl tak jako tak SL je uplne jedno, hlavni je aby sis do hlavy narval to zes to proste dneska podelal uplne, protoze jsi nedodrzel plan tak jak jsi mel... a pro priste budes vic soustredeny...

Ty jedes normalne ciste finwin tak jak bylo v knizce popsane jo? RB15 atd a paterny beres jenom 0V a 2V myslim co? A co jedes tento system live tak jak se ti to obchoduje? Diky za odpovedi a at se dari :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

roman06:
máš pravdu, podělal jsem to. Taky se za to už peskuju.
Více méně ho jedu, jak ho učí. Obohatil jsem to o vstupy z druhého kurzu: mezi EMA a vstupy na korekci nad/pod EMA204 než dojde k překřížení.. Obchoduje se mi dobře, ale až od nového roku. Co jsem ho jel před novým rokem, tak jsem se stresoval, protože jsem experimentoval na rychlých range barech... sice mi to na nich šlo na simu, ale live to byla katastrofa.
A hlavně mi pomohlo, že nekoukám už na CCI jako na modlu, ale beru to komplexněji - jak se vyvíjí celá situace, jaké to tvoří formace.. Takže pak neřeším, jestli se 0/v vykreslilo úplně přesně. Pokud to dává smysl, tak nečekám na překřížení..
FinWin se mi fakt líbí. Ještě se pouštím do systému na PA, který chci zkusit na NQ (takový hybrid toho, co jsem tu od ostatních nakoukal :)
Postřehnul jsem, že jsi taky FinWin zkoušel. Proč jsi s ním přestal?
Předem díky za reakci

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No to je dobree taky mam vyhlidky ze budu nekdy obchodovat Finwin v kombinaci s PA ale na 2-4 obchody denne fakt nemam penize tak musim delat co se da a s durazem na to hlavne moc neztratit a naucit se plnit plan atd..

S finwinem jsem prestal protoze jsem s nim zacinal a tehdy jsem o trzich fakt moc nevedel :D Jasne ze teorie jsem mel dost ale celkove ty zkusenosti nebyly a tak jsem poradne nevedel ani jestli to ma vyznam navic to bylo na volume 2000 coz se me prestalo pak uplne libit... a tak jsem zkusil mechaniku a ted jsem u PA a docela si to zacinam vsechno davat pekne dohromady... takze jedem dal :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja som mal dnes prvy signal o 16:30, ale rozhodol som sa ho vynechat kvoli tomu ze trh sa od zaciatku pohyboval v trading range. Bol by to SL. druhy signal bol do shortu o 16:57. ten som uz bral lebo sice sa trh stale nachadzal v rozpati ale EMA sa mi na 5min grafe stacala dole a trh sa pri korekcii od nej odrazal. vysledok +200. Ten zaverecny uptrend som nevychytil lebo mi trh neponukol dostatocnu korekciu (potreboval som este 1 tick). Vysledok by bol +325, ale to sa dobre hovori ze by bol, proste nebol signal uplny tak som nebral. teda dnes +200 a uvidime ako zajtra.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...