Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

AND1
Toto je svatá pravda. Moc lidí obchoduje komodity, ale forex nesleduje. Ve své podstatě grafy jsou stejné. Jenomže na fx je mnohem více informací a i různých stretgií zdarma, které se samozřejmě dají použít hlavně jako nápad nebo inspiraci pro tvorbu obchodní metody obchodování indexů. Já osobně doporučuji studovat tyto fx vlákna, které vás posunou mnohem dále.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj tradeři, chci se zeptat jestli se někdo zabýváte Atlasovým přístupem a jestli byste se případně mohli podělit o nějaké postřehy jak to třeba Atlas myslel s Emama a volume. Předpokládám, že vstupy jsou do směru Em, s příkazy bych se přikláněl k pavlovi76, že jsou to stop příkazy nad/pod určité úrovně. Co se týče volume, tak se mi zdá, že to je před vstupem vždy nižší a s průrazem dochází zárověn k nárustu volume. Toť ale asi vše (td)
Pokud by někdo věděl, co za myšlenku se za tím ,,skrývá,, nebo má nějaký nápad budu moc rád třeba za případné nasměrování.
Taky bych chtěl poprosit Atlase alespoň o ještě jeden screen s obchody, pokud by byl tak hodný. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, tak dnes 2 chyby - nejdříve jsem si myslela, že už dnes obchod nevezmu, pak ale přišel ten krásný pohyb dolů a já neměla nachystaný příkaz, tak jsem naskočila v polovině pohybu na 601,6. Druhá chyba pak byla, že jsem přitáhla moc těsně SL, než kde bych ho měla normálně mít, ale po dvou ztrátových obchodech tento měsíc jsem alespoň část zisku chtěla uchránit, výstup na 599,6. Kdyby bylo vše dle plánu, bylo by dnes 400. Ale je fajn, že i ty blbosti co dělám mě pro příště poučí - snad ;)
Snad jste byli dnes úspěšnější
Iva

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No ja sel a SL stacil, ovsem ten fundament mi tam vadil. Nechal bych vetsi PT, ale takhle jsem to jenom posunul, spekuloval jsem ze to jeste poposkoci, kdyz se nic nestalo tak jsem tesne pred nim vyskocil. Takze PT jen 390 protoze jsem samozrejme chytl slip.

Vstup : 15:46:00
Cena vstup : 601.4

Vystup : 15:59:51
Cena vystup : 597.5

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...