Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Jak začít s obchodováním při zaměstnání


Doporučené příspěvky

  • 2 years later...
  • Odpovědí 31
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

No me prijde 1,5 hodky 3x tydne malo. Ano, 1,5 hodiny, ale to je cas pouze pro divani se do grafu, tedy pro seznamovani se s trhem. Jenze ze zacatku clovek nevi ktery mu sedne, takze nez si vubec najde to sve... Dale je cteni vseho od A do Z. Zkouseni toho co se clovek dozvedel. Jak informaci pribiva, pribiva i otazek. V tom jsem ted ja. Cili zase dalsi hledani- jeste vic je potreba casu. V tom jsem ted ja. Nevim kam driv skocit a pripada mi jakoby den trval ne 24, ale 12 hodin. Co clovek stihne za 2 hodky? Skoro nezacne. Ale pouze pro ziskavani citu byt s danym trhem to je minimum. Aspon pro me.

Jenom nez prectu vsechny clanky tady na financnikovi. Nebo kolik je tu uz zalozenych diskusi, kde je dalsich milion podnetu. To jsou mesice. Musim davat pozor, ucit se, davat si to do souvislosti, tridit. Vychazeji knizky- psychologie, obchodni systemy, indikatory.....Ke vsemu se zase zpetne vracet. Sledovat aspon po ocku ekonomiku, zpravy. Proste porad premyslet a zit tim. Kdyz si ctu prispevky tech nejlepsich tady tak je mi jasny, ze tomu museli objetovat spoustu casu a obdivuju je, ze se tak daleko dostali. Proti vam nevim nic, ale pouze tusim kolik toho musim zvladnout.
Znam to ze zamestnani, kdyz jsem byl novej a prvnich treba 14 dni jsem si myslel, ze je toho strasne moc. A pak se jednou cloveku rozsviti. Z nejhorsiho je venku a zacne stavet dal, ale uz tak nejak klidnejc, z neceho. Je pul ctvrte rano, beru zvyraznovac a jdu docist knizku od kluku Jak se stat.....Zitra to co mam podtrzeny si chci prepsat. Je toho dost. Pak Larry, mezitim clanky tady, sledovani trhu....jenze me to bavi. Ale fakt nevim co bych delal mit na vsechno jenom 2 hodiny. Mozna, kdybych nevedel, teda spis netusil co je k teto praci potreba.
Nam vsem zdar a silu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...