Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Všude

slowthink

Members
  • Počet příspěvků

    35
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Dosažená komunitní hodnocení

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

  1. slowthink

    Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

    to lukassino : ja som napisal do Supportu Ninja a dosiel mi takyto mail : Hello, Thank you for your note. There was a recent change to several time zones with regard to Daylight Savings Time. Please use the following link and select the proper download for your version of Windows. support.microsoft.com/kb/2570791 Once the update has been applied, use the steps below to change your Time Zone and sync the PC clock, note to set the server to time.nist.gov. You can sync your PC clock by double clicking on the clock in the lower right corner of your desktop. Press 'Change time zone...' Set the Time zone and press 'OK'. Once you have done that, click on Internet Time tab and then click Update. Your PC clock should now be updated. After updating your PC clock, please let me know if you are still having issues. Sincerely, Cameron
  2. to Sydney22 : pises ze pouzivas na vstup ,,taktiku ,, 1-2-3 , ale mas tam aj DIV zakreslene ... a to je aj moj pripad .. DIV to je moje :)
  3. to Sydney22 : dik za inspiraciu :)
  4. slowthink

    Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III

    to majkll obchodujem live-sim , alebo sim-live a keby som to vcera neprespal / tazka predchadzajuca noc ,, tak by som mal vstup 15:42 na cene 12035 long .
  5. slowthink

    Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III

    Ako sa v tradingu prichadza o peniaze . Dnes +190 USD no bohuzial SIM . :(
  6. slowthink

    Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III

    Dnes krásnych 165 USD no bohužial len SIM .. shift .. inak posledné dni to pekne trenduje ze ? :)
  7. heh .. akurat citam v kalendari ,, Srdce a hlava - dva poly slnka nasich schopnosti. Jedno bez druheho je len polovicne stastie . ( Graciam ) :)
  8. alesik : samozrerjem ze mozem a netreba my vykat :) .. ak si dobre pamatam tak to bolo spominane aj v tom The Secret ale ja to mam aj z ineho zdroja .. Transurfing of reality od Vadima Zelanda .. pri vizualizacii je dolezite aby sa dusa radovala a rozum si spokojne mädlil ruky .. alebo inak treba do toho dat emociu .. jednoduche predstavovanie si niecoho je len prazdnym snivanim .)
  9. No ono je potrebne aj vediet spravne vizualizovat :) a potom zacat makat .. teda ak je to vasa cesta netreba az tak makat a ak nie je tak to bude troska dlhsie trvat :)
  10. slowthink

    KDO JSME A CO DELAME

    to Stranger : Palec hore chlape :) .. niekedy mam pocit ze ta sem niekto nasadil aby si podporoval traderov :)
  11. slowthink

    Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III

    Fogos : no ja by som rad obchodoval YM len je presne ten problem s ou ,,mrtvolnostou ,, .. no dnes keby som bol doma mohol som nieco zarobit :)
  12. slowthink

    Rada

    to sverda : www.stv.sk/online/archiv/fokus?date=2011-03-23&id=44675
  13. slowthink

    Filmy

    www.stv.sk/online/archiv/fokus?date=2011-03-23&id=44675
  14. slowthink

    Zen-Fire - Mirus Futures

    to Nissmo : no ja mam ucet u RCG v dolaroch a v pohode obchodujem Eurex .. proste prepocitaju podla kurzu a ides :)
  15. slowthink

    Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III

    lordberry: tiez som sa zamyslal este nad jednym TF , ale nakoniec som si povedal ze bolo by to uz moc :) .. sprvu som uvazoval nad 5 min . ale ked som zbadal ze niektory zacinaju pouzivat tiez punk tf 2 min , tak preco nie 6 min.
×
×
  • Vytvořit...