Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Všude

RomanUP

Members
  • Počet příspěvků

    5
  • Registrace

  • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Slovnik

Vše publikováno uživatelem RomanUP

  1. Dík za odpověď zkusím vydržet a pár týdnů až měs. papertradovat toto nastavení bez změn. Já mám stále tendenci něco měnit a hledat co nejlepší system, možná je čas se soustředit na plnění příkazů sledovat slip trhy atd. Dík Roman :)
  2. Dík za odpověď Komise jsem do systemu započítal a slippage take viz obr možné ale málo? Backtestoval jsem YM U7 data mám od 6/6 do tedˇcož je určitě málo , nejvetší počet ztrátových obchodu za sebou bylo 5 celkem cca550 USD pak asi 2x 4 do 400-450 USD pokud nevystoupím ke konci dne na PT nebo stopce tak končím na close dne. Zajímá mě jestli může v budoucnu výsledek vylézt výrazně horší ? Další dotaz mě vrtá hlavou jestli je lepší optimalizovat data za několik let zpět a nebo naopak jen třeba x měsíců zpátky třeba se trhy mění a lepší výsledky mi nadělí optimalizace posledních několika měsíců.
  3. Zdravím všechny Jsem v komoditách začínající a snažím se becktestem najít nějaký rozumný systém který bych dále papertradoval, může mi někdo ze zkušenějších poradit jaký parametry jsou klíčové nebo důležitější při optimalizaci systemu. Cosi jsem nastavil v programu viz obr. ale nemám představu jestli to může v budoucnu a v reale fungovat a které parametry při backtestu upřednostnit zdali netprofit, % profitabilních obchodů , profit factor, RINA index nebo menší drawdown ???? Předem všem děkuji za komentář nebo rady. Testoval jsem jako beginer YM na 5min TF.
  4. RomanUP

    Spolupráce IB - Amibroker grafy

    to silverko moc dík za link nahrál jsem to vypadá to good jdu to testovat
  5. RomanUP

    Spolupráce IB - Amibroker grafy

    nemá tu někdo woodieho system do AB kdesi se mi podařilo něco stáhnout ale je to neúplný dík za tip
×
×
  • Vytvořit...