Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Všude

MarcelKulistak

Members
  • Počet příspěvků

    3
  • Registrace

  • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Slovnik

Vše publikováno uživatelem MarcelKulistak

  1. MarcelKulistak

    Platforma Plus500

    Badax: Já mám prostě k Plus500 nedůvěru. Nelíbí se mi volitelný vklad jak ty říkáš v řadech pár tisíců. Vždyť i na EURUSD, kde máš docela malou marži na pozici, potřebuješ na standartní lot 1000 dolarů. To je necelé 2000 czk na 1 malý lot a k tomu je třeba mít ještě rezervu. Z mého pohledu bych do toho nešel a 20000 mi přijde akorát pro začátek. Diskutujeme o tom, že to porovnáváme a aby začínající (např. já) si o tom mohli od zkušenějších udělat jasnější představu.
  2. MarcelKulistak

    Platforma Plus500

    Věřím, že zkušený trader dokáže profitovat na Plus500, ale nechápu, proč by někdo měl zkoušet, jestli na to má zrovna u Plus500. Tady nejde jenom o platformu, ale hlavně o to, že Plus500 jsou DD, o kterých si myslím, že by se nováčci měli vyhnout a začít spíš u STP brokera. Už jenom proto, že ti solidní požadují určitý minimální vklad pro obchodování, protože FX jak všichni ví nejsou jen profit obchody a začít trading na FX s pár tisícema je pro nováčka velmi pravděpodobná sebevražda. Navíc spousta bývalých MM a DD brokerů přechází a nebo přešlo k STP/ECN. Proč asi? Zájem o jejích služby klesá a lidé k tomu nejspíš mají také dobrý důvod.
  3. MarcelKulistak

    Platforma Plus500

    Ja osobne hodnotim Plus500 velmi negativne. S Plus500 sem poprve prisle do styku s akciemi, komodity a FX. Platforma je presny priklad toho, jak novacka presvedcit o tom, jak je obchodovani jednoduche. ZADNY seriozni broker nedovoli otevrit ucet s vkladem par stovek, pripadne tisic, to je hotova sebevrazda a ani nekladou velkej duraz na spolupraci s klienty. Po nejake dobe venovani se FX si jsem vic nez jisty, ze Plus500 neni nic vic, nez nalakat novacky a vyzdimat je. Pokud jde o platformu, nedokazu si predstavit trading na Plus500. Naprosto nepouzitelne. Doporucuju MetaTrader 4 a peclive vybrat kvalitniho brokera.
×
×
  • Vytvořit...