Díky Petře za článek. Já se na Vašich stránkách cítím "jako ryba ve vodě!" Poprvé jsem na finančníka.cz narazil 20.1.2012. Jinak řečeno...něco mi chybělo...něco jsem hledal. A tady našel!!!
Dalo by se říci, že prozatím mě ani tak moc nezajímá, kdy a kolik budu vydělávat. Ještě toho mnoho nevím, takže se zájmem a nadšením pročítám Vaše učebnice, postupně přiobjednávám další. Jsem přihlášený na všechny letošní začátečnické semináře. Beru to jako nezbytnost k tomu, abych díky těm nejlepším pronikl do základů tredingu a mohl na něčem začít budovat "svůj" budoucí byznys. Čím více se dovídám, tím více mám otázek a i více chápu, že podstata je jednoduchá, ale cesta bude o to těžší.
Mám mnoho let firmu, 5 stabilních zaměstnanců a i když jsem v začátcích této nové cesty, přemýšlím, jakým směrem trading směrovat aby to bylo smysluplné a v budoucnu profitabilní. Kolik budu potřebovat času a kde ho vezmu? Řeším to v tom směru, že sdílím nadšení jako mnoho jiných, o kterých se zde dočítám, a pokud je člověk pro něco zapálený, umí si najít čas (i o tom zde píšete) i při podnikání. Od začátku při pročítání webu a první knihy mě ani nanapadlo, že bych o tradingu uvažoval coby ve smyslu "hobby." Jsem i přesvědčen, že to bude o "mnoha a mnoha hodinách," které budou zapotřebí pro zvládnutí realného obchodování, ale to je právě ta cesta na kterou se "těším."
Díky za články tohoto typu, ve kterých je možné nalézt směr i odpovědi na své otázky.
Mirekk