Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Všude

MiroslavV

Members
  • Počet příspěvků

    8
  • Registrace

  • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Slovnik

Vše publikováno uživatelem MiroslavV

  1. mira_k: On neriskoval 850USD, ale riskoval účet. A co když má účet 1 000 000 USD a obchoduje pozice 0,1 ?
  2. uranie Napsal: ------------------------------------------------------- > No v realnom nie demo ucte by som asi SL zadal ale > neviem este s tym dobre pracovat pretoze mi uslo > vela dobrych obchodov tym ze som nastavil male SL > a trh ma resetoval ale potom pokracoval > predpokladanym smerom > a namiesto zisku som mal stratu. Raz sa mi stalo > nastastie v demo rezime ze po zadani obchodov nam > vypli prud na 7 hod. a ja som bol bez moznosti > osetrit obchodne pripady. Po cca 8 hod. som zistil > ze mam zisk 30 $. A keby som prisiel > o cca 20 min. skor mohlo to byt okolo 150 $. A právě proto někdo obchoduje bez SL a nebo s různými variacemi SL. Dokonce jsem četl i zajímavou myšlenku. Pokud chce člověk uspět v životě, tak se musí chovat jinak než většina. Pokud chce uspět v obchodování, tak se taky musí chovat jinak než většina. A jak se chová většina? Chovají se podle toho jak jim je doporučováno v článcích a školeních - těsný SL, všelijaké technické analýzy, dodržovat RRR apod.
  3. blahetal: souhlas! Indikátory jsou jen plevel. Nechápu proč určovat trend podle nějakého opožděného indikátoru který stejně když mi něco ukáže, tak už to není realita. Daleko lepší je vyjít ze základní definice trendu a určovat si ho přímo z ceny.
  4. MiroslavV

    Diskuze k článku: FinWin & MACD

    krakra: no mě by zajímalo, kdo skutečně dle tohoto systému obchoduje a jak je na tom v otázce ziskovosti (tu)
  5. Komu se nezdají zisky z výše uvedeného článku, tak se podívejte na tento server jako na celek. Kromě nepochybně zajímavých informací je tu také nepřehlednutelná dávka marketingu která má nalákat pokud možno co nejvíce lidí k obchodování. Všimněte si například zisků uváděných na grafech obchodů (v jiných článcích). Nikdy nevidím zisk v jednotce pipů (cože je více vypovídající). Vždy je zisk uveden v Kč nebo v dolarech. Hold pro nezasvěcené vypadá zisk 2500USD lépe než např. 250 pips. Tímto nechci tento server nějakým způsobem hanit, určitě je velice užitečný, čtu a budu číst zdejší články. Ale je potřeba držet si mírně odstup a číst i mimo řádky.
×
×
  • Vytvořit...