Tomáši můžu se zeptat jestli ještě budete dále rozvíjet diskréční finwin tzn. vyjdou nějaké nové kurzy, články atd.? Nepřipravujete do budoucna nějakou studentskou finwin skupinu podobně jako Petr s Fims?
Mnovak: To je zajimavá myšlenka ty časové vstupy takhle vystupuješ vždy? Předpokládám, že to bereš jako výstup, kdy nejpozději vystoupíš, ale zohledňuješ i další faktory že?
Prosímvás kdo obchoduje finwin na YM jaký máte průměr na obchod v trendových patternech? Neznám nikoho, kdo by se dostal přes 30 USD na obchod v trendech.
Jj už jsem zjsitil proč prej jsou ty příkazy drženy na burze pouze pokud to zadáváš z DOMU normálně z grafu je to drženo pouze na počítaci tradera, i když nechápu proč, ale prej je to tak.
DrakJRT: Mě Miro tvrdil, že pokud zadáváš příkazy z DOMU tak jsou drženy přímo na burze nebo u brokera tzn. ne pouze v tvém počítači, takže to tak není?
VSN: Dík to by souhlasilo.
All: Posílal teda někdo peníze z Airbank? Ten poplatek 100kč je fakt pravda včera jsem tam volal, ale řekli mi, že pokud by platba byla OUR tak poplatky neví. Miro Sabo mi řekl, že oni si poplatky naúčtují tzn. mělo by to být jen těch 100kč ne? Nebo si něco účtuje jejich banka?
VSN: Takže to děláš tím výše zmíněným způsobem taky? Nebo klidně popis jakou techniku máš ty :)
A pokud jsem Mirovi Sabovi dobře rozuměl tak v tomto případě (ruční zadávání SL,PT z DOMU) jsou tyto limitní příkazy drženy přímo na burze takže v případě výpadku mám SL zadaný a tím pádem se vyplní, i když nemám spojení s platformou ale na druhou stranu musím druhý příkaz buď SL nebo PT potom zase ručně zrušit je to tak?
Jak to děláte, když obchodujete u AMP s ninja free verzí? To vstoupíte např marketem a pak ručně rychle zadáváte SL/PT, když vlastně nemohu používat ATM strategie? Nestalo se vám, že než to takhle ručně v DOMU nastavíte tak už je trh dávno za předpokládáným SL? Někdy trhy bývají dost rychlé
Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů. Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!