Pavle,
díky, ale už jsem to vyřešila s podporou NT, bylo to nastavení v "Merge Policy" na "DoNotMerge" u FESX v Instrument Manageru. Tak jsem o trochu chytřejší. :)
Štěpa
Ahoj,
mám problém se zobrazením grafu FESX12 v NT, data mám od IB, ty jsou v poiřádku, když otevřu graf v TWS, ale v NT se graf seká i v různých timeframech a nezobrazí správné hodnoty. Psala jsem na support do NT, ale budou až odpoledne. Tak kdyby jste někdo věděl co s tím, dejte prosím vědět.
Díky
Štěpa
Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů. Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!