Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Všude

padik35

Members
  • Počet příspěvků

    81
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

Dosažená komunitní hodnocení

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

  1. padik35

    NT7

    jak obejít NT7-čku, abych jí nemusel platit, ale mohl jí využívat free - díky
  2. padik35

    NT7

    Zdravím - co vše mám udělat, abych mohl používat NT7čku zdarma. Mám demo NT7 a data od Zen-fire. Nový chart se mi načte, ale sám se neaktualizuje, je nějaká možnost jak dosáhnout aby se graf sám aktualizoval?
  3. Pozdrav všem obchodníkům ..tento článek se mi velice líbil a tak jsem se koukl na těch asi 11 paternů, které jsou na odkazu z článku. Měl bych jenom takovou malou prosbičku pro autory Finančníku, zda by bylo možné udělat takový podčlánek nebo přímo samostantný článek s představením jednotlivých paternů. Ne nutě právě těchto jedenáct, ale nějaký menší rozcestník.
  4. padik35

    Broker pro opce

    Tomu trochu nerozumim, mám TOS papermoney a když se kouknu na příkaz například u Iron Condora tak poplatek za jeden IC se čtyřmi opcemi je 5 USD. Ještě musím dodat, že jsem si s nimi dopisoval a ukecal je na 1.25 USD za kontrakt. Tím chci říct, že nohy mi neučtují. Ani v PaperMoney, ani v live účtu. Tedy alespoň to není vidět, když se podívám na Confirm and Send - pouze poplatek 5 USD.
  5. padik35

    Posilani penez brokerovi, placeni pres net

    Má někdo zkušenost s TOS - thinkorswim? Mám u nich PaperMoney a chtěl bych přejít na online obchodování s penězi. Domluvil jsem se s nimi i na lepších poplatcích, ale prej mám dokončit registraci účtu a už vůbec nevím jak se jim tam posílají z mého účtu peníze. Anglicky skoro neumím, takže konverzace proběhla mailem který jsem si nechával překládat třetí osobou.....je někdo dál než já?
  6. padik35

    Broker pro opce

    Chtěl bych se zeptat někoho kdo tomu rozumí. Na stránkách TOS jsem si přečetl možnosti poplatků u opcí. 1.Standart - 1-5 contracts - The lesser of:$2.95 per contract OR $1.50 per contract plus $9.95 (only one $9.95 charge for unlimited spread legs) 2. EX/RATES #1 - víc jak 5/k - $1.25 per contract $12.95 minimum per leg 3. EX/RATES #2 - 20/k nebo spreads of at least 10 contracts -$.95 per contract $19.95 minimum per leg 4. Another Broker's Rates- New customers can choose any major web-based broker's rate plan. You'll receive the lowest available rate for which you qualify. - ceny podle Brokera Může mi to někdo trochu přiblížit? Co znamená ta druhá cena pohybující se kolem přes 10 USD V tomto vlákně jsem četl poplatek 15 USD....za co že tento poplatek je....pouze za to když pozici před EXP neuzavřu sám a ona se uplatní nebo jak to je? Má TOS také nějaký paušal který u nich musím zaplatit na poplatkách nebo ho prostě doúčtují? děkuji za odpovědi
  7. Omlouvám se za to, že jste předešlý dotaz museli číst....jsem opravdu ale opravdu trubka a je vidět, že čas jsou peníze, ale čas strávený učením nejsou vyhozené peníze.... takže se opravdu omlouvám :)
  8. Problém s historickými daty Mám trial TNT5 Asi jsem trubka, ale například CORN 2008H-Marc má sice historické data, ale jenom zobrazené maximálně na Long Term Daily ale ne na Daily Chart. A data z Daily Chart jsou důležitá právě pro Back test, jinak to nemůžu testovat, tak abych mohl uplatňovat příkazy. Tyto grafy začínají až v 2006 April - což mi moc prostoru na Back test nedává. Má pro mě někdo radu? PS: Corn je na tom nejlépe, ostatní komodity můžu testovat max až v roce 2007 Ještě by mě zajímalo, co to znamená u výběru komodit v položce Kommodity Chooser jestli vyberu Corn ( Open Outcry ) nebo Corn ( Combined ). Díky za odpověď
  9. to miciko: jj...to je mi jasné, ale prozatím mám jeden plán a půjdu po něm. Jak jsi naznačil v jedné z diskuzí o opcích - chtěl bych být vlastním pánem. Pak už se na svět taky budu koukat jinak :-)
  10. to miciko: Tak něčeho takového bych rád docílil, abych vydělal na sebe a na náklady spojené s tímto podnikáním. To by jsi mi mohl dát pár rad. Například, když děláš na sebe - jak to daníš. Víš, kdybych odešel z práce (v případě že budu v profitu) a živil se tímto, tak to stejně musím danit. Takže to mám brát na živnost, s.r.o. - nebo jak?...tedy pokud to není tajné. No a v jakém procentuálním poměru se čemu věnuješ v obchodování? padik35
  11. to miciko: už jsem na to přišel sám, prakticky řečeno, když se mi přikaz neaktivoval, ruším příkazy GTC a čekám na další signál. Právě jsem klouzavé průměry zkombinoval s WCCI, čímž jsem zvýšil možnost vstupů a výstupy dle toho také filtruji. Na backtestu od 1,1,2007 v kukuřici mar2008 jsem do současné doby vidělal 2.800 USD čistého. Začíná mě to bavit. Bohužel ty peníze jsou jenom na papíru (v programu) ahoj s pozdravem padik35
  12. Chtěl bych se zeptat: V případě, že příkaz pro otevření pozice není druhý den aktivován, ale EMA na weekly grafu, stále potvrzuje trend a day graf - akorát, že stagnuje Jak dlouho to člověk má nechat na GTC a na podkladě jakých signálů bych příkazy měl zrušit. Děkuji předem
  13. to Petr Aha..tak to jsem nevěděl, že mají svátek...takže budu muset vydržet do večera nebo do zítra :-) díky moc
  14. Ahoj všem - mám triál TNT 5 a mám problém Asi mi nefunguje -Data Update Když na něho kliknu, tak se spustí nějaké stahování, ale graf mi to nezmění - v pátek 15.února jsem to nainstaloval a od té doby mám last:15. Feb Dne je 19.2 takže si myslím, že byť by se neobchodovalo přes víkend, tak za pondělí by to už bylo aktualizované. díky za pomoc
  15. to miciko Mně osobně se seriál článků o opcích velice líbil a zaujal, ale když jsem je chtěl obchodovat papírově na CBOE, tak mi tam pořád skáče opce SPY a já jsem nikdy neviděl její graf - navíc to v reálu není tak krásně vykreslené jako v článku a já se v tom pak ztrácím - je mi jasné, že takto bych pak obchodovat nemohl. Velice se mi líbí možnost vstupovat do trhu vypsáním opce a na tom bych chtěl i stavět, ale víc se mi líbí nekrytá opce (hlavně kvůli ziskům) ale ze strany rizika je to horší - takže spíš vypisovat vzdálenější a vždy proti trendu předmětu obchodování. A udržet tuto pozici a buď ubránit až do konce nebo jí po nějakém čase ukončit s profitem. Docela by mi pomohlo, kdybych ve svém okolí měl nějakého tradera u kterého bych se na to mohl kouknout, jak to člověk dělá přímo v praxi. Asi udělám nějaký inz :)
×
×
  • Vytvořit...