Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Všude

legis

Members
  • Počet příspěvků

    63
  • Registrace

  • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Slovnik

Vše publikováno uživatelem legis

  1. legis

    Prevod penez od Interactive Brokers do Ceska

    pro Avatar: Marně se snažím o převod od IB do KB CR. Jako základ jsem vzal tenhle návod od Tomase Jelinka: 1) Funds Management / Withdrawals 2) ze 3 položek vyber Wire Transfer (elektronický přenos) - a vyber Create Institution 3) klikni na Continue dole 4) Bank Account Wire Instruction - klikni na Continue 5) objeví se cca 6 položek pro vyplnění: - Specify a title for your instruction... == uveď název operace pro budoucí identifikaci (5-25 znaku) - Currency of Wire Instruction == měna vyber USD nejspíše - Customer Name - je jiz vyplněno - Your Bank's Location/Country: == umístění tvé banky tedy ČR - Account Number at Your Bank == číslo tvého účtu v ČR pak to po mě chtělo ještě Wire Instruction Confirmation Number-pochopil jsem, že je to aut. gen. kod, co prijde na email /token kod/, zadal jsem ho a dal continue vyběhlo mi že Transakce status PENDING , kromě toho ještě cca 4 řádky červeného textu, kde psali něco o zabezpečení účtu a telefonickém kontaktování customer servisu. Jestli to chápu správně, tobě se ten převod podařil? Byl bys ochotný /za drobnou úplatu:) , provést převod se mnou?/ PS:přijedu kamkoliv. Legis
  2. legis

    Prevod penez od Interactive Brokers do Ceska

    Zdravím všechny přítomné. Momentálně se snažím o převod peněz z účtu u IB na účet v KB CR. Existuje někde na foru návod jak postupovat krok za krokem? Výše uvedené příspěvky jsou už dost speciální. Předpokládám že začnu přihlášením k účtu IB, vyberu položku FUNDS MANAGEMENT, podsložku DEPOSITS & TRANSFERS ....a co dál? Díky za pomoc Petr
  3. legis

    Kurzy

    Dobrý den. Rád bych se zůčastnil kurzu:Obchodování s pomocí nejpoužívanějších indikátorů. Ten minulý jsem prošvihl-nechystáte se uspořádat nový? Zdravím Petr [bold] [/bold]
  4. legis

    T SIM+

    Dobrý den. Existuje někde návod na T SIM v češtině? Stáhl jsem si anglický, ale AJ není moje hobby-nerad bych překládal něco, co už je přeložené . Petr :)
  5. legis

    T SIM+

    Dobrý den. Existuje někde návod na T SIM v češtině? Stáhl jsem si anglický, ale AJ není moje hobby-nerad bych překládal něco, co už je přeložené . Petr ;)
  6. legis

    IB platforma-data?

    Zdravím všechny tradery. Před měsícem jsem našel tenhle server a komodity mě začaly docela zajímat. Prošel jsem většinu článků, vytiskl si komoditní manuál a vstřebal ho. Přihlásil jsem se na kurz intradenního obchodování a absolvoval ho-mimochodem kurz byl připraven naprosto profesionálně, bylo to super a tímto děkuji autorům. Včera jsem začal pročítat diskuzi. Dneska jsem si stáhl demo verzi IB platformy, přečetl si oba články jí věnované a snažím se ji naučit ovládat. -v souvislosti s tím mám první dotaz: Podle jakých dat se mění ceny? Aktuální data to asi nebudou-jak jsem se v diskuzi dočetl, za ty se platí. Jsou to data nějak zpožděná, nebo jde o náhodné generování pouze pro potřeby demoverze?
×
×
  • Vytvořit...